Ta strona używa pliki Cookies, jeśli wyrażasz zgodę, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KS CHWASZCZYNO

III liga, gr. II 2016/2017
Print
kol. 1 06-08-2016 00:00 Górnik Konin 3 : 0 Sokół Kleczew
  06-08-2016 00:00 Elana Toruń 0 : 1 Gwardia Koszalin
  06-08-2016 00:00 Świt Skolwin 2 : 0 Leśnik Manowo
  06-08-2016 00:00 Pogoń Lębork 2 : 3 KKS 1925 Kalisz
  06-08-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 0 : 4 Jarota Jarocin
  06-08-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 2 GKS Przodkowo
  06-08-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 1 : 1 Wda Świecie
  06-08-2016 00:00 Pogoń II Szczecin 0 : 1 Lech II Poznań
  06-08-2016 16:00 Vineta Wolin 4 : 2 KS Chwaszczyno

kol. 2 13-08-2016 00:00 Sokół Kleczew 1 : 0 Pogoń Lębork
  13-08-2016 00:00 Świt Skolwin 0 : 1 Lech II Poznań
  13-08-2016 00:00 KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Chemik Bydgoszcz
  13-08-2016 00:00 Wda Świecie 1 : 2 Elana Toruń
  13-08-2016 00:00 GKS Przodkowo 1 : 2 Bałtyk Gdynia
  13-08-2016 00:00 Jarota Jarocin 3 : 0 Vineta Wolin
  13-08-2016 00:00 Leśnik Manowo 1 : 0 Górnik Konin
  13-08-2016 00:00 Gwardia Koszalin 2 : 2 Polonia Środa Wlkp.
  13-08-2016 13:00 KS Chwaszczyno 2 : 1 Pogoń II Szczecin

kol. 3 20-08-2016 00:00 Vineta Wolin 0 : 0 Gwardia Koszalin
  20-08-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 3 Sokół Kleczew
  20-08-2016 00:00 Pogoń II Szczecin 1 : 1 Jarota Jarocin
  20-08-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
  20-08-2016 00:00 Górnik Konin 1 : 1 Świt Skolwin
  20-08-2016 00:00 Elana Toruń 2 : 2 GKS Przodkowo
  20-08-2016 00:00 Pogoń Lębork 2 : 0 Leśnik Manowo
  20-08-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 Wda Świecie
  20-08-2016 17:00 Lech II Poznań 2 : 1 KS Chwaszczyno

kol. 4 27-08-2016 17:00 Gwardia Koszalin 1 : 0 Pogoń II Szczecin
  27-08-2016 17:00 Sokół Kleczew 2 : 1 Bałtyk Gdynia
  27-08-2016 17:00 Wda Świecie 1 : 0 Vineta Wolin
  27-08-2016 17:00 Leśnik Manowo 1 : 3 Chemik Bydgoszcz
  27-08-2016 17:00 Świt Skolwin 2 : 2 KS Chwaszczyno
  27-08-2016 17:00 GKS Przodkowo 2 : 2 Polonia Środa Wlkp.
  27-08-2016 17:00 Górnik Konin 0 : 1 Pogoń Lębork
  27-08-2016 17:00 Jarota Jarocin 2 : 1 Lech II Poznań
  27-08-2016 17:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 5 Elana Toruń

kol. 5 03-09-2016 11:00 Pogoń II Szczecin 4 : 2 Wda Świecie
  03-09-2016 12:00 Chemik Bydgoszcz 2 : 1 Górnik Konin
  03-09-2016 16:00 Polonia Środa Wlkp. 2 : 3 KKS 1925 Kalisz
  03-09-2016 17:00 Pogoń Lębork 3 : 3 Świt Skolwin
  03-09-2016 17:00 KS Chwaszczyno 2 : 0 Jarota Jarocin
  03-09-2016 17:00 Bałtyk Gdynia 1 : 0 Leśnik Manowo
  03-09-2016 17:00 Vineta Wolin 1 : 1 GKS Przodkowo
  03-09-2016 17:00 Sokół Kleczew 1 : 4 Elana Toruń

kol. 6 10-09-2016 14:00 Gwardia Koszalin 2 : 1 KS Chwaszczyno
  11-09-2016 00:00 Pogoń Lębork 1 : 3 Chemik Bydgoszcz
  11-09-2016 00:00 GKS Przodkowo 5 : 1 Pogoń II Szczecin
  11-09-2016 00:00 Górnik Konin 0 : 3 Bałtyk Gdynia
  11-09-2016 00:00 KKS 1925 Kalisz 4 : 1 Vineta Wolin
  11-09-2016 00:00 Świt Skolwin 3 : 4 Jarota Jarocin
  11-09-2016 00:00 Sokół Kleczew 1 : 1 Polonia Środa Wlkp.
  11-09-2016 00:00 Wda Świecie 0 : 4 Lech II Poznań
  11-09-2016 00:00 Leśnik Manowo 1 : 4 Elana Toruń

kol. 7 12-09-2016 00:00 Elana Toruń 3 : 0 Górnik Konin
  12-09-2016 00:00 Lech II Poznań 0 : 3 GKS Przodkowo
  12-09-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 4 : 0 Leśnik Manowo
  12-09-2016 00:00 Jarota Jarocin 0 : 3 Gwardia Koszalin
  12-09-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 1 : 4 Świt Skolwin
  12-09-2016 00:00 Vineta Wolin 1 : 2 Sokół Kleczew
  12-09-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 1 : 0 Pogoń Lębork
  12-09-2016 00:00 Pogoń II Szczecin 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
  17-09-2016 17:00 KS Chwaszczyno 5 : 3 Wda Świecie

kol. 8 19-09-2016 00:00 Wda Świecie 1 : 0 Jarota Jarocin
  19-09-2016 00:00 Górnik Konin 2 : 1 Polonia Środa Wlkp.
  19-09-2016 00:00 KKS 1925 Kalisz 2 : 1 Lech II Poznań
  19-09-2016 00:00 Pogoń Lębork 0 : 2 Elana Toruń
  19-09-2016 00:00 Sokół Kleczew 2 : 1 Pogoń II Szczecin
  19-09-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Bałtyk Gdynia
  19-09-2016 00:00 Świt Skolwin 2 : 0 Gwardia Koszalin
  19-09-2016 00:00 Leśnik Manowo 1 : 2 Vineta Wolin
  24-09-2016 12:00 GKS Przodkowo 2 : 0 KS Chwaszczyno

kol. 9 01-10-2016 00:00 Lech II Poznań 1 : 3 Sokół Kleczew
  01-10-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 2 : 1 Pogoń Lębork
  01-10-2016 00:00 Elana Toruń 0 : 2 Chemik Bydgoszcz
  01-10-2016 00:00 Jarota Jarocin 1 : 1 GKS Przodkowo
  01-10-2016 00:00 Gwardia Koszalin 0 : 0 Wda Świecie
  01-10-2016 00:00 Pogoń II Szczecin 3 : 2 Leśnik Manowo
  01-10-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 1 : 0 Świt Skolwin
  01-10-2016 00:00 Vineta Wolin 4 : 1 Górnik Konin
  01-10-2016 15:00 KS Chwaszczyno 0 : 3 KKS 1925 Kalisz

kol. 10 08-10-2016 00:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 1 Jarota Jarocin
  08-10-2016 00:00 Pogoń Lębork 3 : 2 Vineta Wolin
  08-10-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 0 : 0 Elana Toruń
  08-10-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 2 Polonia Środa Wlkp.
  08-10-2016 00:00 GKS Przodkowo 5 : 1 Gwardia Koszalin
  08-10-2016 00:00 Leśnik Manowo 0 : 5 Lech II Poznań
  08-10-2016 00:00 Świt Skolwin 3 : 2 Wda Świecie
  08-10-2016 00:00 Górnik Konin 1 : 1 Pogoń II Szczecin
  08-10-2016 15:00 Sokół Kleczew 3 : 1 KS Chwaszczyno

kol. 11 15-10-2016 00:00 Vineta Wolin 3 : 3 Chemik Bydgoszcz
  15-10-2016 00:00 Gwardia Koszalin 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
  15-10-2016 00:00 Pogoń II Szczecin 3 : 1 Pogoń Lębork
  15-10-2016 00:00 Wda Świecie 2 : 2 GKS Przodkowo
  15-10-2016 00:00 Elana Toruń 1 : 3 Świt Skolwin
  15-10-2016 00:00 Lech II Poznań 1 : 1 Górnik Konin
  15-10-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 0 : 0 Bałtyk Gdynia
  15-10-2016 00:00 Jarota Jarocin 1 : 1 Sokół Kleczew
  15-10-2016 15:00 KS Chwaszczyno 0 : 1 Leśnik Manowo

kol. 12 22-10-2016 00:00 Elana Toruń 3 : 2 Polonia Środa Wlkp.
  22-10-2016 00:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Wda Świecie
  22-10-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 1 : 2 Vineta Wolin
  22-10-2016 00:00 Pogoń Lębork 0 : 4 Lech II Poznań
  22-10-2016 00:00 Leśnik Manowo 0 : 4 Jarota Jarocin
  22-10-2016 00:00 Świt Skolwin 1 : 0 GKS Przodkowo
  22-10-2016 00:00 Sokół Kleczew 0 : 3 Gwardia Koszalin
  22-10-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Pogoń II Szczecin
  22-10-2016 14:00 Górnik Konin 2 : 1 KS Chwaszczyno

kol. 13 29-10-2016 13:00 Lech II Poznań 3 : 1 Chemik Bydgoszcz
  29-10-2016 13:00 GKS Przodkowo 3 : 1 KKS 1925 Kalisz
  29-10-2016 14:00 Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 Świt Skolwin
  29-10-2016 14:00 Gwardia Koszalin 2 : 0 Leśnik Manowo
  29-10-2016 14:00 Vineta Wolin 0 : 0 Elana Toruń
  29-10-2016 14:00 Wda Świecie 2 : 2 Sokół Kleczew
  29-10-2016 15:00 Jarota Jarocin 2 : 1 Górnik Konin
  29-10-2016 15:00 KS Chwaszczyno 3 : 1 Pogoń Lębork
  30-10-2016 11:00 Pogoń II Szczecin 0 : 3 Bałtyk Gdynia

kol. 14 05-11-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 1 : 2 Lech II Poznań
  05-11-2016 00:00 Górnik Konin 1 : 1 Gwardia Koszalin
  05-11-2016 00:00 Świt Skolwin 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
  05-11-2016 00:00 Elana Toruń 2 : 0 Pogoń II Szczecin
  05-11-2016 00:00 Sokół Kleczew 4 : 1 GKS Przodkowo
  05-11-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 Vineta Wolin
  05-11-2016 00:00 Leśnik Manowo 0 : 4 Wda Świecie
  05-11-2016 00:00 Pogoń Lębork 3 : 2 Jarota Jarocin
  05-11-2016 14:00 Chemik Bydgoszcz 3 : 0 KS Chwaszczyno

kol. 15 12-11-2016 13:00 KS Chwaszczyno 1 : 5 Bałtyk Gdynia
  13-11-2016 00:00 Lech II Poznań 1 : 0 Elana Toruń
  13-11-2016 00:00 GKS Przodkowo 4 : 1 Leśnik Manowo
  13-11-2016 00:00 Jarota Jarocin 1 : 1 Chemik Bydgoszcz
  13-11-2016 00:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Sokół Kleczew
  13-11-2016 00:00 Vineta Wolin 3 : 1 Świt Skolwin
  13-11-2016 00:00 Gwardia Koszalin 5 : 0 Pogoń Lębork
  13-11-2016 00:00 Pogoń II Szczecin 1 : 1 Polonia Środa Wlkp.
  13-11-2016 00:00 Wda Świecie 1 : 0 Górnik Konin

kol. 5 14-11-2016 00:00 Gwardia Koszalin 2 : 1 Lech II Poznań

kol. 16 19-11-2016 14:00 Elana Toruń 4 : 2 KS Chwaszczyno
  20-11-2016 00:00 Bałtyk Gdynia 0 : 1 Jarota Jarocin
  20-11-2016 00:00 Pogoń Lębork 1 : 5 Wda Świecie
  20-11-2016 00:00 Świt Skolwin 1 : 2 Sokół Kleczew
  20-11-2016 00:00 Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 Lech II Poznań
  20-11-2016 00:00 Leśnik Manowo 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
  20-11-2016 00:00 Vineta Wolin 1 : 2 Pogoń II Szczecin
  20-11-2016 00:00 Górnik Konin 0 : 1 GKS Przodkowo
  20-11-2016 00:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Gwardia Koszalin

kol. 17 26-11-2016 12:00 GKS Przodkowo 1 : 1 Pogoń Lębork
  26-11-2016 12:00 Gwardia Koszalin 1 : 1 Bałtyk Gdynia
  26-11-2016 13:00 Pogoń II Szczecin 1 : 1 Świt Skolwin
  26-11-2016 13:00 Wda Świecie 2 : 2 Chemik Bydgoszcz
  26-11-2016 13:00 Lech II Poznań 4 : 0 Vineta Wolin
  26-11-2016 13:00 Jarota Jarocin 0 : 0 Elana Toruń
  26-11-2016 13:00 KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Górnik Konin
  26-11-2016 13:00 KS Chwaszczyno 3 : 0 Polonia Środa Wlkp.
  26-11-2016 13:00 Sokół Kleczew 3 : 1 Leśnik Manowo

kol. 18 11-03-2017 12:00 Lech II Poznań 1 : 0 Pogoń II Szczecin
  11-03-2017 13:00 GKS Przodkowo 3 : 2 Chemik Bydgoszcz
  11-03-2017 13:00 Wda Świecie 2 : 2 Bałtyk Gdynia
  11-03-2017 14:00 Sokół Kleczew 0 : 1 Górnik Konin
  11-03-2017 14:00 Gwardia Koszalin 3 : 2 Elana Toruń
  11-03-2017 15:00 KS Chwaszczyno 3 : 1 Vineta Wolin
  11-03-2017 16:00 KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Pogoń Lębork
  12-03-2017 14:00 Leśnik Manowo 0 : 2 Świt Skolwin
  12-03-2017 14:00 Jarota Jarocin 1 : 0 Polonia Środa Wlkp.

kol. 19 18-03-2017 12:00 Lech II Poznań 4 : 0 Świt Skolwin
  18-03-2017 12:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
  18-03-2017 13:00 Elana Toruń 2 : 1 Wda Świecie
  18-03-2017 14:00 Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 Gwardia Koszalin
  18-03-2017 14:00 Pogoń Lębork 0 : 2 Sokół Kleczew
  18-03-2017 14:00 Vineta Wolin 0 : 1 Jarota Jarocin
  18-03-2017 15:00 Górnik Konin 4 : 0 Leśnik Manowo
  18-03-2017 17:00 Bałtyk Gdynia 0 : 3 GKS Przodkowo
  19-03-2017 14:30 Pogoń II Szczecin 1 : 3 KS Chwaszczyno

kol. 20 25-03-2017 11:00 Świt Skolwin 2 : 0 Górnik Konin
  25-03-2017 13:00 GKS Przodkowo 2 : 2 Elana Toruń
  25-03-2017 14:00 Wda Świecie 0 : 2 Polonia Środa Wlkp.
  25-03-2017 14:00 Gwardia Koszalin 2 : 1 Vineta Wolin
  25-03-2017 15:00 Sokół Kleczew 5 : 0 Chemik Bydgoszcz
  25-03-2017 15:00 KS Chwaszczyno 2 : 1 Lech II Poznań
  25-03-2017 15:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Bałtyk Gdynia
  25-03-2017 15:00 Jarota Jarocin 0 : 2 Pogoń II Szczecin
  25-03-2017 16:00 Leśnik Manowo 1 : 2 Pogoń Lębork

kol. 21 01-04-2017 14:00 Elana Toruń 1 : 1 KKS 1925 Kalisz
  01-04-2017 15:00 KS Chwaszczyno 2 : 3 Świt Skolwin
  01-04-2017 16:00 Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 GKS Przodkowo
  01-04-2017 17:00 Vineta Wolin 1 : 4 Wda Świecie
  02-04-2017 11:00 Lech II Poznań 5 : 1 Jarota Jarocin
  02-04-2017 12:00 Chemik Bydgoszcz 3 : 2 Leśnik Manowo
  02-04-2017 14:00 Bałtyk Gdynia 2 : 1 Sokół Kleczew
  02-04-2017 15:00 Pogoń II Szczecin 2 : 3 Gwardia Koszalin
  02-04-2017 17:00 Pogoń Lębork 0 : 2 Górnik Konin

kol. 22 08-04-2017 11:00 Świt Skolwin 1 : 0 Pogoń Lębork
  08-04-2017 14:00 Elana Toruń 3 : 3 Sokół Kleczew
  08-04-2017 15:00 GKS Przodkowo 1 : 0 Vineta Wolin
  08-04-2017 16:00 Górnik Konin 1 : 3 Chemik Bydgoszcz
  08-04-2017 16:00 Wda Świecie 2 : 0 Pogoń II Szczecin
  08-04-2017 16:00 Jarota Jarocin 3 : 2 KS Chwaszczyno
  08-04-2017 17:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 1 Polonia Środa Wlkp.
  09-04-2017 11:00 Lech II Poznań 0 : 1 Gwardia Koszalin
  09-04-2017 14:00 Leśnik Manowo 2 : 3 Bałtyk Gdynia

kol. 23 12-04-2017 16:00 Pogoń II Szczecin 1 : 0 GKS Przodkowo
  12-04-2017 16:00 Elana Toruń 2 : 2 Leśnik Manowo
  12-04-2017 17:00 Vineta Wolin 1 : 2 KKS 1925 Kalisz
  12-04-2017 17:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 1 Pogoń Lębork
  12-04-2017 17:00 Jarota Jarocin 0 : 5 Świt Skolwin
  12-04-2017 17:00 Polonia Środa Wlkp. 2 : 0 Sokół Kleczew
  12-04-2017 17:00 Lech II Poznań 1 : 0 Wda Świecie
  12-04-2017 18:00 Bałtyk Gdynia 2 : 2 Górnik Konin
  14-04-2017 17:00 KS Chwaszczyno 0 : 0 Gwardia Koszalin

kol. 24 22-04-2017 15:00 GKS Przodkowo 1 : 1 Lech II Poznań
  22-04-2017 15:00 Świt Skolwin 1 : 1 Chemik Bydgoszcz
  22-04-2017 16:00 Górnik Konin 3 : 2 Elana Toruń
  22-04-2017 16:00 Wda Świecie 6 : 2 KS Chwaszczyno
  22-04-2017 17:00 Gwardia Koszalin 1 : 2 Jarota Jarocin
  22-04-2017 17:00 Sokół Kleczew 2 : 0 Vineta Wolin
  23-04-2017 17:00 Pogoń Lębork 1 : 3 Bałtyk Gdynia
  23-04-2017 17:00 KKS 1925 Kalisz 0 : 4 Pogoń II Szczecin
  24-04-2017 14:00 Leśnik Manowo 0 : 1 Polonia Środa Wlkp.

kol. 25 29-04-2017 15:00 Elana Toruń 3 : 0 Pogoń Lębork
  29-04-2017 15:00 KS Chwaszczyno 1 : 0 GKS Przodkowo
  29-04-2017 16:00 Polonia Środa Wlkp. 1 : 1 Górnik Konin
  29-04-2017 17:00 Vineta Wolin 0 : 1 Leśnik Manowo
  29-04-2017 17:00 Gwardia Koszalin 0 : 1 Świt Skolwin
  29-04-2017 17:00 Jarota Jarocin 3 : 1 Wda Świecie
  29-04-2017 17:00 Bałtyk Gdynia 1 : 0 Chemik Bydgoszcz
  30-04-2017 11:00 Lech II Poznań 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
  30-04-2017 11:00 Pogoń II Szczecin 0 : 1 Sokół Kleczew

kol. 26 03-05-2017 11:00 Świt Skolwin 1 : 1 Bałtyk Gdynia
  03-05-2017 11:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 0 Elana Toruń
  03-05-2017 15:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 0 KS Chwaszczyno
  03-05-2017 15:00 Leśnik Manowo 1 : 5 Pogoń II Szczecin
  03-05-2017 15:00 GKS Przodkowo 3 : 2 Jarota Jarocin
  03-05-2017 16:00 Wda Świecie 0 : 1 Gwardia Koszalin
  03-05-2017 17:00 Górnik Konin 3 : 3 Vineta Wolin
  03-05-2017 17:00 Sokół Kleczew 6 : 1 Lech II Poznań
  03-05-2017 17:00 Pogoń Lębork 3 : 2 Polonia Środa Wlkp.

kol. 27 06-05-2017 15:00 KS Chwaszczyno 3 : 3 Sokół Kleczew
  06-05-2017 15:00 Elana Toruń 3 : 1 Bałtyk Gdynia
  06-05-2017 16:00 Polonia Środa Wlkp. 3 : 0 Chemik Bydgoszcz
  06-05-2017 16:00 Wda Świecie 3 : 2 Świt Skolwin
  06-05-2017 17:00 Jarota Jarocin 0 : 0 KKS 1925 Kalisz
  06-05-2017 17:00 Gwardia Koszalin 1 : 3 GKS Przodkowo
  06-05-2017 17:00 Vineta Wolin 1 : 1 Pogoń Lębork
  07-05-2017 11:00 Lech II Poznań 4 : 0 Leśnik Manowo
  07-05-2017 11:00 Pogoń II Szczecin 3 : 0 Górnik Konin

kol. 28 13-05-2017 00:00 Bałtyk Gdynia 3 : 0 Polonia Środa Wlkp.
  13-05-2017 12:00 Świt Skolwin 0 : 5 Elana Toruń
  13-05-2017 16:00 GKS Przodkowo 1 : 2 Wda Świecie
  13-05-2017 17:00 Sokół Kleczew 0 : 2 Jarota Jarocin
  13-05-2017 17:00 Chemik Bydgoszcz 3 : 1 Vineta Wolin
  13-05-2017 17:00 Pogoń Lębork 2 : 3 Pogoń II Szczecin
  13-05-2017 17:00 Górnik Konin 2 : 2 Lech II Poznań
  14-05-2017 14:00 Leśnik Manowo 1 : 2 KS Chwaszczyno
  14-05-2017 17:00 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Gwardia Koszalin

kol. 29 20-05-2017 15:00 KS Chwaszczyno 1 : 0 Górnik Konin
  20-05-2017 16:00 GKS Przodkowo 0 : 0 Świt Skolwin
  20-05-2017 16:00 Wda Świecie 4 : 1 KKS 1925 Kalisz
  20-05-2017 16:00 Polonia Środa Wlkp. 1 : 0 Elana Toruń
  20-05-2017 17:00 Gwardia Koszalin 1 : 0 Sokół Kleczew
  20-05-2017 17:00 Vineta Wolin 0 : 2 Bałtyk Gdynia
  20-05-2017 17:00 Jarota Jarocin 2 : 0 Leśnik Manowo
  21-05-2017 11:00 Lech II Poznań 2 : 0 Pogoń Lębork
  21-05-2017 11:00 Pogoń II Szczecin 0 : 0 Chemik Bydgoszcz

kol. 30 27-05-2017 12:00 Świt Skolwin 0 : 0 Polonia Środa Wlkp.
  27-05-2017 15:00 Elana Toruń 3 : 1 Vineta Wolin
  27-05-2017 16:00 Chemik Bydgoszcz 0 : 3 Lech II Poznań
  27-05-2017 17:00 Pogoń Lębork 2 : 0 KS Chwaszczyno
  27-05-2017 17:00 Górnik Konin 2 : 2 Jarota Jarocin
  27-05-2017 17:00 Sokół Kleczew 2 : 2 Wda Świecie
  27-05-2017 17:00 Bałtyk Gdynia 2 : 1 Pogoń II Szczecin
  27-05-2017 17:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 1 GKS Przodkowo
  28-05-2017 14:00 Leśnik Manowo 0 : 7 Gwardia Koszalin

kol. 31 03-06-2017 15:00 KS Chwaszczyno 3 : 1 Chemik Bydgoszcz
  03-06-2017 16:00 Wda Świecie 3 : 0 Leśnik Manowo
  03-06-2017 16:00 GKS Przodkowo 1 : 1 Sokół Kleczew
  03-06-2017 17:00 Gwardia Koszalin 2 : 1 Górnik Konin
  03-06-2017 17:00 Vineta Wolin 0 : 1 Polonia Środa Wlkp.
  03-06-2017 17:00 Jarota Jarocin 2 : 1 Pogoń Lębork
  04-06-2017 11:00 Pogoń II Szczecin 0 : 2 Elana Toruń
  04-06-2017 11:00 Lech II Poznań 3 : 1 Bałtyk Gdynia
  04-06-2017 17:00 KKS 1925 Kalisz 1 : 1 Świt Skolwin

kol. 32 10-06-2017 00:00 Świt Skolwin 3 : 0 Vineta Wolin
  10-06-2017 15:00 Elana Toruń 5 : 3 Lech II Poznań
  10-06-2017 16:00 Polonia Środa Wlkp. 3 : 1 Pogoń II Szczecin
  10-06-2017 17:00 Górnik Konin 3 : 2 Wda Świecie
  10-06-2017 17:00 Chemik Bydgoszcz 1 : 5 Jarota Jarocin
  10-06-2017 17:00 Sokół Kleczew 2 : 3 KKS 1925 Kalisz
  10-06-2017 18:00 Bałtyk Gdynia 0 : 1 KS Chwaszczyno
  11-06-2017 13:00 Leśnik Manowo 1 : 3 GKS Przodkowo
  11-06-2017 17:00 Pogoń Lębork 0 : 3 Gwardia Koszalin

kol. 33 15-06-2017 15:00 Sokół Kleczew 0 : 2 Świt Skolwin
  15-06-2017 15:00 Gwardia Koszalin 2 : 0 Chemik Bydgoszcz
  15-06-2017 15:00 KKS 1925 Kalisz 4 : 1 Leśnik Manowo
  15-06-2017 15:00 Jarota Jarocin 1 : 3 Bałtyk Gdynia
  15-06-2017 15:00 GKS Przodkowo 1 : 1 Górnik Konin
  15-06-2017 15:00 Lech II Poznań 1 : 1 Polonia Środa Wlkp.
  15-06-2017 15:00 KS Chwaszczyno 1 : 1 Elana Toruń
  15-06-2017 15:00 Wda Świecie 3 : 0 Pogoń Lębork
  15-06-2017 15:00 Pogoń II Szczecin 2 : 0 Vineta Wolin

kol. 34 18-06-2017 15:00 Leśnik Manowo - : - Sokół Kleczew
  18-06-2017 15:00 Polonia Środa Wlkp. - : - KS Chwaszczyno
  18-06-2017 15:00 Bałtyk Gdynia - : - Gwardia Koszalin
  18-06-2017 15:00 Chemik Bydgoszcz - : - Wda Świecie
  18-06-2017 15:00 Świt Skolwin - : - Pogoń II Szczecin
  18-06-2017 15:00 Pogoń Lębork - : - GKS Przodkowo
  18-06-2017 15:00 Vineta Wolin - : - Lech II Poznań
  18-06-2017 15:00 Górnik Konin - : - KKS 1925 Kalisz
  18-06-2017 15:00 Elana Toruń - : - Jarota Jarocin

Następny mecz

Wynik ostatniego meczu

15-06-2017 15:00
 
KS Chwaszczyno 1 : 1 Elana Toruń

Terminarz - wiosna

11.03, sob. godz. 15:00 [2:4]
KS Chwaszczyno - Vineta Wolin 3:1
19.03, nd. godz 14:30 [1:2]
Pogoń II Sz. - KS Chwaszczyno 1:3
25.03, sob. godz. 15:00 [1:2]
KS Chwaszczyno - Lech II Poznań 2:1
1.04, sob. godz. 15:00 [2:2]
KS Chwaszczyno  - Świt Skolwin 2:3
8.04, sob. godz. 16:00 [0:2]
Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno 3:2
14.04, pt. godz. 17:00 [1:2]
 KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin 0:0
22.04, sob. godz 16:00 [3:5]
Wda Świecie - KS Chwaszczyno 6:2
29.04, sob. godz. 15:00 [0:2]
KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 1:0
3.05, śr. godz. 15:00 [3:0]
KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno  1:0
6.05, sob. godz. 15:00 [1:3]
KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew 3:3
14.05, nd. godz. 14:00 [1:0]
Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 1:2
20.05, sob. godz. 15:00 [1:2]
KS Chwaszczyno - Górnik Konin  1:0
27.05, sob. godz. 17:00 [1:3]
Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno 2:0
3.06, sob. godz. 15:00 [0:3]
KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz 3:1
9.06, pt. godz. 18:00 [5:1]
Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno 0:1
15.06, czw. godz. 15:00 [2:4]
KS Chwaszczyno - Elana Toruń 1:1
18.06, nd. godz. 15:00 [0:3]
Polonia Śr. Wlkp. - KS Chwaszczyno 1:4 

Strzelcy bramek

16 Maksymilian Hebel
6 Kacper Łazaj
5 Paweł Arndt
4 Damian Kugiel
4 Krzysztof Wicki
3 Przemysław Duda
2 Maciej Portasiński
2 Arkadiusz Byczkowski
3 Mateusz Węsierski
2 Adrian Solczak
2 Krzysztof Cysewski
2 Adam Wolak
1 Rafał Bujnowski
1 Radosław Krysiński
1 Łukasz Kowalski
1 Damian Mosiejko
1 Oleksandr Tolstiak
1 Przemysław Kuss

 

zina-logo